+36 20 551 1013 1133 Hegedűs Gyula utca 92.

Egynapos gyakorlás baristáknak!

kávémúzeum
Ha már elvégeztél egy Barista iskolát, de nagyon régen volt, vagy felvételizel egy új munkahelyre, és szükséged lenne a gyakorlásra, de nincs hol, és nincs kivel, akkor mi segítünk abban, hogy a lehető legjobb formában legyél.

Azt tapasztaltuk, hogy sokszor probléma lehet, hogy a gyakorlati rész a feledés homályába merül, ha valaki nincs benne napi szinten. Mi ebben szeretnénk segíteni ezzel a képzési formával, ugyanis lehetőséget biztosítunk arra, hogy egyénileg vagy kis csoportban újra előhozd a már egyszer megtanultakat. Pillanatok alatt fel tudunk hozni arra a szintre, amivel már bátran az új kihívások elé nézhetsz. Ezen a képzésen csak a gyakorlatra fektetjük a hangsúlyt, egy, vagy akár több alkalommal jöhetsz el iskolánkba, ahol a saját igényeidnek megfelelően felkészítünk arra, amire csak szeretnéd.

Mivel hosszú évek tapasztalata áll a hátunk mögött ezért bátran álunk minden kihívás elé. A siker garantált!

Időtartam: 3 óra
Tematika: személyre szabottan igény szerint
Ár: 15.000 Ft (nettó)

A felkészítéshez szükséges alapanyagot, eszközöket iskolánk biztosítja.

barexpert

});})(jQuery);