fbpx

+36 20 551 1013 1133 Hegedűs Gyula utca 92.

Egynapos Gyakorlás

inzenzív képzés baristáknak

Egynapos gyakorlás baristáknak!

Ha már elvégeztél egy Barista iskolát, de nagyon régen volt, vagy felvételizel egy új munkahelyre, és szükséged lenne a gyakorlásra, de nincs hol, és nincs kivel, akkor mi segítünk abban, hogy a lehető legjobb formában legyél.

Azt tapasztaltuk, hogy sokszor probléma lehet, hogy a gyakorlati rész a feledés homályába merül, ha valaki nincs benne napi szinten. Mi ebben szeretnénk segíteni ezzel a képzési formával, ugyanis lehetőséget biztosítunk arra, hogy egyénileg vagy kis csoportban újra előhozd a már egyszer megtanultakat. Pillanatok alatt fel tudunk hozni arra a szintre, amivel már bátran az új kihívások elé nézhetsz. Ezen a képzésen csak a gyakorlatra fektetjük a hangsúlyt, egy, vagy akár több alkalommal jöhetsz el iskolánkba, ahol a saját igényeidnek megfelelően felkészítünk arra, amire csak szeretnéd.

Mivel hosszú évek tapasztalata áll a hátunk mögött ezért bátran álunk minden kihívás elé. A siker garantált!

Időtartam: 3 óra
Tematika: személyre szabottan igény szerint
Ár: 15.000 Ft (nettó)

A felkészítéshez szükséges alapanyagot, eszközöket iskolánk biztosítja.

barexpert

});})(jQuery);
Ezen a weboldalon sütiket (cookie) használunk annak érdekében, hogy javíthassuk a felhasználói élményt és jobb szolgáltatást nyújthassunk.